Iphone Servisi ciddi bir iştir.

Iphone Servisi ciddi bir iştir.

Orijinal yedek parça ve uzmanlık ister...

Iphone Dokunmatik Ekran Değişimi

Iphone Dokunmatik Ekran Değişimi

...servisimizde en kısa sürede yapılmaktadır.

Yazılım sorunlarınız...

Yazılım sorunlarınız...

...ekran kilidi,unutulan şifreler,rehber aktarma işlemleri ve yavaş çalışan telefonlarınız için çözüm noktasıyız.

Orijinal yedek parça...

Orijinal yedek parça...

...Iphone ve Ipad kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerdir.Özellikle ekran ve şarj aletlerimizden memnun kalacaksınız.

Sihirli dokunuşumuzla...

Sihirli dokunuşumuzla...

...Iphone ve Ipad ler sıfır cihazlar gibi kullanılacak...

 

Hakkımızda

Yurtdışından alınan ve sim kilitli olduğu için kullanamadığınız veya  Itunes üzerinden yapılan güncelleştirme sonrasında tekrar kilitli konuma geçen,veya sim kilidinden dolayı gevey, ultra gevey veya turbosim vb. yöntemlerle kullanılan iPhone sahiplerine yasal factory unlock işlemi ile kalıcı bir çözüm sunulabilmektedir. Böylece cihazınız ülkemizden alınan sim kilitsiz cihazlardan farksız duruma gelmektedir. Herhangi bir kısıtlaması ve riski olmayan factory unlock işlemi sonrasında cihazınızı dilediğiniz gibi güncelleştirebilir veya restore edebilirsiniz.Cihazınızın satın alındığı ülkede kilitli olduğu operatöre göre farklı süreç ve maliyetlerin söz konusu olduğu bu hizmet için öncelikle IMEI sorgulaması yapılmalıdır.

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone   ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.

       iPhone  ekran değişimi, iPhone Öncam Değişimi ve  iPhone Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone un ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür.

     iPhone dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

iPhone Ön Cam

iPhone Lcd Ekran

         Bu iki birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

 Tüm iPhone modellerinde Ekran ile ilgili parçaların değiştirilmesi uzmanlık gerektirir.

  Hangi Ülke Operatörü Olursa Olsun ,Markası Ne olursa Olsun (iPhone- Black Berry – HTC _Samsung Nokıa ) Cihazlarınızı Yasal Olarak Açıyoruz.
     Detaylı Bilgi Ve Ücretlendirmeler İçin Lütfen Telefonunuzun, Marka , Model ve ımeı Numarasını Mail Atınız.
      Hizmetlerimiz %100 yasaldır.
       Sipariş verdiğiniz hizmet/unlock işlemi belirtilen zaman içerisinde sonuçlanıp tarafımızdan bilgilendirme maili ile haberdar olabiliyorsunuz. İşlem iptal olur ise ücret iadesi alabiliyorsunuz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir